Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

ЛЬВІВЩИНА ТА НІМЕЧЧИНА ПОГЛИБЛЮВАТИМУТЬ ЕКОНОМІЧНУ СПІВПРАЦЮ

Про налагодження співпраці між Львівщиною та Німеччиною, економіку, залучення інвестицій та міжнародну політику йшлося під час зустрічі керівництва області із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин подякувала Німеччині за ту активну позицію і допомогу Україні в ситуації, яка склалася через агресію Росії на сході країни. «Це боротьба українського народу насамперед за свій цивілізаційний шлях розвитку, - зазначила Парасковія Дворянин. – Це виклик не лише для України, а й для усієї Європи. Ми вчимося демократії, тому нам цікавий досвід Німеччини в боротьбі з корупцією та бюрократією. Окрім того, ми зараз активно працюємо над тим, щоб надати більше прав та можливостей територіальним громадам, а також щоб максимально спростити ведення бізнесу».

За її словами, дуже важливо щоб дипломати були хорошими промоутерами нашої країни за кордоном.

В свою чергу голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підкреслив, що сьогодні підтримка Заходу є вкрай необхідною для України. Це насамперед стосується питання продовження санкцій щодо Росії, підтримки в проведенні реформ та отриманні безвізового режиму з ЄС.

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель запевнив керівництво області в повній підтримці і подальшій роботі щодо залучення німецьких інвестицій на Львівщину, а також можливості представництва в області Торгово-промислової палати, відкриття якої очікується вже восени цього року в Києві.

« повернутися до списку новин