Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Проект реконструкції басейну Добротвірської загальноосвітньої школи пройшов конкурсний відбір

Проект реконструкції басейну Добротвірської загальноосвітньої школи пройшов конкурсний відбір та буде реалізований за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, співфінансування Кам’янка-Бузькою районною радою та Агенцією регіонального розвитку Кам’янка-Бузького району.

За ініціативи та сприяння голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди була розроблена проектно-кошторисна документація «Реконструкція з добудовою критого басейну Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ст., в смт. Добротвір, Кам’янка-Бузького району, Львівської області» та поданий проект на конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2017 році.

За результатами розгляду та оцінки, членами регіональної комісії акцептовано проект на загальну суму 6393, 569 тис. грн., роботи з реалізації якого розпочнуться після проведених тендерних процедур.

Вітаємо мешканців селища Добротвір з перемогою проекту з реконструкції спортивного плавального басейну при Добротвірській ЗОШ І-ІІІ ст.

« повернутися до списку новин