Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Проект порядку денного 22-ої сесії районної ради

Проект

Порядок денний 23-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради

1.Про внесення змін  та доповнень до рішення 18–ої сесії  Кам'янка –Бузької районної ради від 22.12.2017 № 10 «Про районний бюджет Кам'янка –Бузького району на 2018 рік».

2.Про внесення змін та доповнень у рішення  сесій Кам’янка-Бузької районної ради .

3.Про затвердження договорів.

4.Про внесення змін та доповнень у рішення 20 сесії районної ради від 23.03.2018 №16 «Про внесення  змін та доповнень у рішення 19 сесії районної ради від 23.01.2018 №7 «Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Кам’янка-Бузького району у власність Кам’янка-Бузької міської ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Кам’янка-Бузької міської ради».
5.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 3,7990 га,  яка розташована на території Полоничнівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

6.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 14,9700 га,  яка розташована на території Полоничнівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

7.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства, загальною площею 12,7320 га,  яка розташована на території Прибужанівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

8.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства, загальною площею 28,0922 га,  яка розташована на території Прибужанівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 8,7160 га,  яка розташована на території Дернівської сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

10.Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок для рибогосподарських потреб-облаштування ставка, що надаються в оренду гр. Мазуркевичу Богдану Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Жовтанецької сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

11.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 43,3000 га,  яка розташована на території Жовтанецької сільської ради, Кам’янка-Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту).

12.Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Тартак Сілецької сільської ради  Кам’янка-Бузького району Львівської області.

13. Про затвердження проекту землеустрою встановлення (зміни) меж с.Стрептів  Кам’янка-Бузького району Львівської області.

14. Про затвердження розпоряджень голови  Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації.

15. Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної ради.

16.Різне.

 

Голова районної ради                                                                 Т.Келеберда