Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Проект порядку денного 16-ої сесії районної ради

Проект

Порядок денний 16-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради

1.Про внесення змін та доповнень у рішення 10-ї сесії Кам’янка-Бузької районної ради від 23.12.2016 №15 «Про  погодження штатного розпису КП «Редакція Кам’янка-Бузької районної газети «Життя і слово» на 2017 рік .

2.Про затвердження договорів.

3.Про внесення змін до рішення 14-ої сесії районної ради від 23.03.2017 № 10 «Про затвердження договорів».

4.Про внесення змін та доповнень у рішення сесій Кам'янка-Бузької районної ради.

5.Про затвердження районної Програми

6. Про внесення змін та доповнень у рішення 10-ої сесії Кам’янка-Бузької районної ради VІІ скликання від 23.12.2016 №12 «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних групах НВК Кам’янка-Бузького району»

 7.Про погодження створення опорної школи на території Кам’янка-Бузького району

8.Про внесення змін та доповнень до рішення 10–ої сесії Кам'янка-Бузької районної ради від 23.12.2016 № 11 «Про районний бюджет Кам'янка-Бузького району на 2017 рік».

9.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «ЛембергМіт» для іншого сільськогосподарського призначення –для обслуговування комплексу сільськогосподарських будівель і споруд за адресою: Старояричівська сільська рада Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, яка надається в оренду ТзОВ «Галиця», розташованої на території Великоколоднівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Старояричівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту.

12.Про затвердження технічної документації з визначення  нормативної грошовоїоцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТзОВ «Ріо Шампіньйон» на території Стрептівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту).

13.Про зміну меж села Банюнин Кам’янка-Бузького району  Львівської області.

14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Батятицької сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту).

15.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства, яка розташована на території Дернівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту).

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  яка надається в оренду гр. Олійнику Ярославу Івановичу для рибогосподарських потреб - для облаштування ставка  на території Дідилівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту).

17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  яка надається в оренду гр. Франецькому Роману Михайловичу для експлуатації та догляду за водними об’єктами (для риборозведення)  на території Стародобротвірської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області (за межами населеного пункту).

18. Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної ради.


19. Про затвердження розпоряджень голови Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації.


20. Різне.

 

Голова районної ради                                                                                      Т.Келеберда