Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

36 сесія від 16.10.2020

Результати поіменного голосування з питання Про затвердження порядку денного 36-ої сесії районної ради

Результати поіменного голосування з питання Про внесення змін та доповнень до рішення 30-ої сесії Кам'янка-Бузької районної ради від 17.12.2019 № 10 «Про районний бюджет Кам'янка-Бузького району на 2020 рік».

Результати поіменного голосування з питання Про внесення змін та доповнень у рішення  сесій Кам’янка-Бузької районної ради.

Результати поіменного голосування з питання Про  безкоштовну передачу книг «Лісова біда».

Результати поіменного голосування з питання Про передачу у власність автомобіля Renault Duster Стрептівській сільській раді.

Результати поіменного голосування з питання Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Кам’янка-Бузького району у власність Добротвірської селищної ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Добротвірської селищної ради.

Результати поіменного голосування з питання Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Кам’янка-Бузького району у власність Жовтанецької сільської ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Жовтанецької сільської ради.

Результати поіменного голосування з питання Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Кам’янка-Бузького району у власність Кам’янка-Бузької міської ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Кам’янка-Бузької міської ради.

Результати поіменного голосування з питання Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Кам’янка-Бузького району у власність Новояричівської селищної ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Новояричівської селищної ради.

Результати поіменного голосування з питання Про надання дозволу виконавчому апарату Кам’янка-Бузької районної ради на списання основних засобів.

Результати поіменного голосування з питання Про надання дозволу КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня» на списання основних засобів.

Результати поіменного голосування з питання Про надання дозволу сектору культури, молоді та спорту Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації на  списання основних засобів

Результати поіменного голосування з питання Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Товмач Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Результати поіменного голосування з питання Про затвердження розпоряджень голови Кам’янка-Бузької районної ради.

Результати поіменного голосування з питання Про затвердження розпоряджень голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації.

Результати поіменного голосування з питання Про передачу автобусів «Школярик» та транспортних засобів сектору освіти   у власність новоутворених ОТГ

Результати поіменного голосування з питання Про передачу апарату ШВЛ у власність КНП «Добротвірська міська лікарня»