Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 17:46 15.01.2020

Кам’янчани відзначили 111-ту річницю від дня народження провідника ОУН Степана Бандери

Дата створення: 13:34 02.01.2020

Голова Камянка-Бузької районної ради Тарас Келеберда вшанувалв світлу пам’ять Героя України Степана Бандеру з нагоди 111-ої річниці від дня народження провідника українських націоналістів, борця за волю та Незалежність Української держави! Слава Героям України всіх історичних часів! Слава Герою України Степану Бандері! Слава Україні!

Шановні жителі Кам’янеччини!

Дата створення: 15:27 28.12.2019

 

Шановні віряни  Римо-Католицької церкви!

Дата створення: 17:12 24.12.2019

 

Привітання до Дня енергетика

Дата створення: 10:53 21.12.2019

Шановні енергетики, ветерани галузі!

Храмовий празник УГКЦ Святого Миколая Чудотворця в м. Кам’янка-Бузька

Дата створення: 11:32 20.12.2019

На запрошення настоятеля УГКЦ Святого Миколая Чудотворця м. Кам’янка-Бузька отця Юрія Мовчана, голова Кам"янка-Бузької районної ради взяв участь у святковій Божественній Літургії та розділив з парафіяльною громадою радість святкування храмового празнику. У цей святковий день подякував настоятелеві церкви отцеві Юрію Мовчану та всім парафіянам, які своєю щирою молитвою та підтримкою старались, щоб парафія стала такою, яка є сьогодні - величною і красивою. А це все жертовна праця настоятеля храму та небайдужих парафіян. Нехай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи вашу молитву, винагородить всіх Вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив. Побажав настоятелеві храму та релігійній громаді подальшого духовного розвитку, а прихожанам Храму міцного здоров‘я, родинного щастя, всіх благ та Божого благословення та милості на многії й благії літа!

17 грудня відбулась 30-а сесія Кам"янка-Бузької районної ради

Дата створення: 17:03 17.12.2019

Відбулась чергова  30-а сесія Кам’янка-Бузької районної ради

Відбулось нагородження переможців та призерів чемпіонату Кам’янка-Бузького району з футболу сезону 2019 року.

Дата створення: 17:23 14.12.2019

Сьогодні, голова Кам'янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації, взяв участь у нагородженні переможців та призерів чемпіонату Кам’янка-Бузького району з футболу сезону 2019 року! Тарас Келеберда висловив подяку футбольним командам району та футболістам за спортивні перемоги та здобутки, активну участь у розвитку футболу на Кам’янеччині, а також депутатському корпусу районної ради за підтримку розвитку спорту в Кам’янка-Бузькому районі, прийняття важливих рішень щодо реалізації проектів з розширення та оновлення спортивної інфраструктури, а також постійну фінансову підтримку з районного бюджету федерації футболу району. Тарас Келеберда також відзначив реалізацію в 2019 році важливого та масштабного спортивного проекту Кам’янка-Бузької районної ради щодо оновлення трав’яного покриття з автоматичною системою поливу футбольного поля стадіону «Над Бугом» в місті Кам’янка-Бузька. Ми бажаємо всім, хто безмежно захоплений футболом і не стоїть осторонь спортивного життя району – міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, віри в себе, вдалих стартів, підкорення нових спортивних висот і яскравих перемог!

90 років Церкві Усікновення Чесної Глави Івана Хрестителя с. Сілець

Дата створення: 18:06 08.12.2019

Сьогодні, на запрошення настоятеля УГКЦ Парафії Усікновення Чесної Глави Івана Хрестителя села Сілець отця Юрія Мазепи, голова Кам"янка-Бузької районної ради Т. Келеберда взяв участь в Архієрейській Божественній Літургії та розділив з релігійною громадою села Сілець радість святкування 90-ліття храму. Т. Келеберда побажав настоятелеві храму та релігійній громаді села Сілець подальшого духовного розвитку, а прихожанам Храму міцного здоров‘я, родинного щастя, всіх благ та Божого благословення на многії й благії літа!

Привітання до Дня місцевого самоврядування

Дата створення: 14:40 06.12.2019

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати! Прийміть найкращі  привітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування!