Кам’янка-Бузька районна рада

Привітання з Днем знань

Переглядів: 161

Шановні освітяни, батьки, дорогі учні!

Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Першого вересня усі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік, який принесе нові успіхи, нові звершення. Особливим він стане для першокласників, які вперше переступають поріг школи, відкриваючи для себе світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрим доведеться обирати шлях у доросле життя.

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником. Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

З нагоди свята бажаю всім учням успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу.     

     Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України.  Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни. Ваша  мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Тож зичу вам натхненням, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

     Тож нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі!
 

З повагою, голова Кам"янка-Бузької районної ради               Тарас Келеберда« повернутися до списку новин