Кам’янка-Бузька районна рада

Привітання з Днем Незалежності України!

Переглядів: 176

               

 

ДОРОГІ КРАЯНИ!

Від щирого серця вітаю Вас із національним святом нашої держави –

Днем незалежності України!

     Виміром щасливої долі будь-якого народу є його Незалежність. Це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею. У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Як ніколи, ми повинні бути єдиною згуртованою громадою заради того, щоб повернути мир на українську землю, щоб нащадки наші жили у вільній і демократичній країні.

     Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Зичу всім міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює всіх нас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави.

     Сьогодні ми низько вклоняємось оборонцям і визволителям рідної землі, всім  тим, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави, чесно і героїчно виконуючи свій військовий і громадянський обов`язок. Зичу усім нам мирного неба,  щастя, добра, достатку та  щедрої долі. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює всіх нас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави.

                      Нехай прапор нашої Незалежності гордо майорить в мирному небі України!

 

Слава Україні!
Героям Слава!

 

 

 « повернутися до списку новин