Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Незалежні німецькі експерти здійснюють аудит мікропроектів УФСІ на Львівщині

Переглядів: 569

2 червня 2016 року у Кам’янка-Бузькому районі Львівської області відбувся моніторинг п’яти мікропроектів, які впроваджуються в районі по програмі «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

Голова районної ради Тарас Келеберда провів робочу зустріч з виконавчим директором УФСІ Віктором Мірошниченком, директором ЛРП УФСІ Василем Кузьменком, незалежним експертом Уве Фітцом (Німеччина) та представником німецького банку KfW.

Незалежний експерт з федеративної республіки Німеччина, представник аудиторської компанії «PricewaterhouseCoopers», а також представник бюро банку KfW у Києві відвідали навчальні заклади Кам’янка-Бузького району, оглянули технічний стан об’єктів, поспілкувалися з членами агенцій по впровадженню. Зовнішній аудит та моніторинг є стандартними процедурами для Українського фонду соціальних інвестицій, які реалізовуються для прозорості його діяльності.

Після огляду об’єктів очільники району зустрілися з представниками донора, аби подякувати німецькому банку розвитку KfW та УФСІ за плідну співпрацю та сприяння економічному та соціальному розвитку району. 

Як зазначив голова районної ради Тарас Келеберда: "Завдяки впровадженню мікропроектів, громади району згуртувались між собою, посилили партнерство з владою, зі спонсорами задля майбутнього Кам’янка-Бузького району".

 

« повернутися до списку новин