Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Департамент екології профінансує природоохоронні заходи: 31 жовтня – останній день подання пропозицій

Переглядів: 577

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації наголошує, що 31 жовтня 2016 р. – останній день подання запитів на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОФ ОНПС). Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

За його словами, на сьогодні на розгляд надійшло 35 запитів на суму понад 78 млн грн. За результатами розгляду поданих запитів формуватиметься Перелік природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюватиметься з ОФ ОНПС у 2017 р., що є додатком до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Варто зазначити, що основними напрямками та завданнями Програми є:

-зменшення обсягів скидання неочищених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти, а також поліпшення екологічного стану поверхневих вод басейнів рік Дністер, Західний Буг, Сян, Дніпро та ін.;
-вирішення основних проблем, пов’язаних з екологічно безпечним збором, зберіганням, утилізацією, переробкою та захороненням твердих побутових і промислових відходів;
-охорона і раціональне використання земель;
-розвиток природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття;
-організація системи екологічного моніторингу та інформаційного забезпечення природоохоронної діяльності;
-еколого-просвітницька діяльність;
-розвиток та поглиблення міжнародного співробітництва в природоохоронній сфері.

Нагадаємо, що збір пропозицій та розгляд запитів для фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 р. розпочали у липні цього року.

« повернутися до списку новин