Кам’янка-Бузька районна рада

29 травня голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда взяв участь у семінарі – «Взаємодія поліції з громадою»

Переглядів: 421

     

29 травня голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда спільно із керівником Кам’янка-Бузького відділу поліції Володимиром Ярішем та начальниками відділів поліції Львівщини, представниками виконавчих служб та громадськості взяв участь у семінарі – «Взаємодія поліції з громадою» в рамках впровадження  проекту «Консультативної місії  ЄС», щодо реформування Національної поліції України.

     У ході семінару було розглянуто  актуальні питання «взаємодії поліції та громади» та обговорено право громадян висловлюватися про те, якою, на їхню думку, має бути охорона правопорядку. При цьому модель взаємодії поліції з громадою передбачає налагодження довірливих стосунків з населенням шляхом безпосередньої співпраці та діалогу. Ідея цього виду охорони правопорядку, як зазначалось, полягає у визнанні того, що відповідальність за запобігання та боротьбу зі злочинністю несе не тільки поліція, але й інші представники суспільства.

     Також було відзначено те, що державні органи повинні  забезпечувати громадський порядок шляхом підтримання миру і права на зібрання згідно з міжнародними стандартами дотримання прав людини. Громадяни мають демократичне право брати участь у демонстраціях і висловлювати своє незадоволення, однак мирним шляхом і в межах закону, при цьому органи поліції повинні підтримувати громадський порядок під час масових заходів, футбольних матчів, маршів, демонстрацій тощо.« повернутися до списку новин