Кам’янка-Бузька районна рада

Проект будівництва очисних споруд у м. Кам’янка-Бузька – кращий у транскордонному конкурсі

Переглядів: 637

Пропозицію департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації щодо будівництва очисних споруд у м. Кам’янка-Бузька визнали кращою у конкурсі проектів транскордонного співробітництва у сфері охорона навколишнього середовища. Конкурс відбувся в рамках Програми  Конгресу Ініціатив Східної Європи.

 

Про це повідомив в.о. директора департаменту Назарій Романчук.

За словами Назарія Романчука, на конкурс департамент спільно із Кам’янка - Бузькою міською радою подав проект "Безпека вод транскордонної річки Західний Буг. Будівництво очисних споруд в м. Кам’янка - Бузька Львівської області". За кошти гранту Посольства Польщі в Україні виготовлено проектно-кошторисну документацію зазначеного проекту.

Проектом передбачається будівництво в місті Кам'янка - Бузька очисних споруд повної біологічної очистки з використанням побудованих споруд біоплато-гідропонного типу та вилученням і обробкою механічним способом завислих речовин, піску, осаду. Термін будівництва становить 2 роки. Проектна потужність – 1500 м3/добу. Загальна вартість робіт становить 74 млн. грн.    

На думку посадовця, реалізація цього проекту забезпечить суттєве поліпшення санітарного, екологічного стану населеного пункту, а також кардинально зменшить негативний вплив на поверхневі водні об'єкти, зокрема транскордонної річки Західний Буг.    « повернутися до списку новин