Кам’янка-Бузька районна рада

Тарас Келеберда взяв участь у роботі XIІ позвчергової сесії Львівської обласної ради

Переглядів: 587

25 жовтня 2017 року  голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас  Келеберда взяв участь у роботі  XII позачергової сесії  Львівської обласної ради.

Традиційно депутати Львівської обласної ради розпочали сесійне засідання з хвилини мовчання за загиблими Героями на сході України.

«Маємо пам’ятати і вшановувати тих, хто виборює мир на сході країни, захищаючи нашу незалежність», - зазначив голова облради Олександр Ганущин.

Очільник обласного парламенту Олександр Ганущин назвав три найголовніші рішення, ухвалені на сесії, 25 жовтня.

По-перше, це – внесення змін до показників бюджету та низки обласних програм. «Ми дуже детально проаналізували ситуацію за 9 місяців року, опрацювали її у постійних комісіях, жваво обговорили в залі і прийняли рішення про перерозподіл коштів на найбільш актуальні потреби», - зауважив Олександр Ганущин.

По-друге, сьогодні – дано старт Програмі місцевого розвитку (конкурс мікропроектів). «Програма зафіксована, місцеві громади можуть з нею ознайомлюватися. Незабаром ми сформуємо групу, яка на місцях розкаже про особливості цього документа. Найголовніше, що ця Програма розрахована на 3 роки, і ті, хто бажає взяти участь в ній, мають можливість працювати за новими правилами вже сьогодні», - наголосив голова Львівської обласної ради.

По-третє, депутатський корпус за участі представників інвестора та Фонду держмайна України обговорив ситуацію, яка склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника № 2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

«У результаті – напрацьоване рішення, в якому є низка пунктів до обласної комісії з надзвичайних ситуацій. Крім того, ми розраховуємо на серйозну урядову допомогу в даному питанні і закликаємо місцеві ради зараз попрацювати над проектами кошторисів. Сподіваємося, що на початку наступного року Уряд нам піде назустріч, щоб ми змогли «винести» з цієї зони лиха дорогу Східниця – Пісочне і вітку водогону, котра живить Дрогобич, а також забезпечити безперебійний зв'язок дорожнім покриттям з Трускавцем через Стебник і Борислав», - розповів Олександр Ганущин.

«Наступна сесія  – буде присвячена обласним програмам, обговорення яких триватиме протягом листопада. Думаю, що майбутнє сесійне засідання з програм планово перейде до слухань Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» і відповідно до слухань обласного бюджету», - підсумував голова Львівської обласної ради.

 « повернутися до списку новин