Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулася зустріч із потенційним французьким інвестором

Переглядів: 469

2 листопада 2016 року відбулася зустріч із потенційним французьким інвестором Фернандом Бартелем, який проявив інтерес щодо реалізації на території Кам’янка-Бузького району Проекту «Виробництво енергії із відновлюваних джерел енергії – виробництво біогазу, електроенергії, теплової енергії, органічних добрив на сировинній базі свиноферми ТзОВ «ЕКО МІТ».

У нараді взяли участь голова районної ради Тарас Келеберда, перший заступник голови РДА Андрій Вашківський, депутат районної ради Андрій Антонюк та керівник Кам'янка-Бузької агенції розвитку малого та середнього бізнесу Марія Зубейко.

«Ми зацікавлені у реалізації даного проекту на території Кам’янка-Бузького району. Станом на сьогодні проведено робочі зустрічі з представниками підприємств району, які можуть надавати сировину (відходи виробництва) для належної роботи біогазового заводу та виробництва електроенергії», – зазначив Тарас Володимирович.

За результатами зустрічі районна державна адміністрація повинна представити інвестору земельні ділянки, що знаходяться за межами населених пунктів для подальшого впровадження даного Проекту на території Кам’янка-Бузького району.

« повернутися до списку новин