Кам’янка-Бузька районна рада

Вітання до Дня Збройних сил України

Переглядів: 501

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

На превеликий жаль, не всі сьогодні розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

Я щиро вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.  Вже  сьогодні мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі.

       Звертаюся до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Із почуттям глибокої  вдячності вітаю всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою та професійних успіхів!

 

З повагою,

голова Камянка-Бузької районної ради                       Тарас Келеберда

 

 « повернутися до списку новин