Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Дорогі випускники, школярі, вельмишановні вчителі та батьки!

Переглядів: 410

  

Дорогі випускники, школярі, вельмишановні вчителі та  батьки!

     Щиро вітаємо всіх із Святом останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче.

   Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів є подоланням чергової сходинки в освоєнні знань та початком улюблених, канікул, а для випускників - увінчує пору дитинства  і виводить їх на дорогу дорослого життя.

   Від сьогодні їм, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Адже саме від їх ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. 

     Тож вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми.

    Також, сьогодні  ми всі низько вклоняємось всім учителям  за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаємо, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

   Добра всім Вам і здоров’я, щастя, невичерпної наснаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

« повернутися до списку новин