Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

НА ЛЬВІВЩИНІ ПЕРЕБУВАЄ ДЕЛЕГАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ВІЛЬНЮСЬКОГО БУДИНКУ ОФІЦЕРІВ

Переглядів: 562

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин у понеділок, 26 вересня, зустрілася з делегацією  Збройних Сил Литовської Республіки будинку офіцерів з м.Вільнюс на чолі з начальником Вільнюського будинку офіцерів Гаудентасом Аукстікалнісом.

 Парасковія Дворянин розповіла гостям з Литви, як працює Львівська обласна рада та які пріоритетні завдання стоять перед керівництвом області та депутатським корпусом.

Окрім того, під час зустрічі обговорили питання співробітництва між  українськими та литовськими культурними військовими спілками, будинками офіцерів та представниками культурних і соціальних проектів, спрямованих на допомогу військовослужбовцям та членам їх родин. Також йшлося про можливість організації спільних українсько-литовських концертних програм для військовослужбовців Збройних Сил України та військовослужбовців Збройних Сил Литовської Республіки.

Слід зазначити, що литовська делегація перебуває на Львівщині з 22 до 28 вересня. За цей час вони уже відвідали Національну Академію Сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного, Трускавецький військовий санаторій, де зустрілися  з учасниками АТО, які проходять реабілітацію у військовому санаторії. Окрім того, побували у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, де відбувся концерт для литовського контингенту та військовослужбовців ЗСУ. Заплановані також інтерв’ю на місцевому телебаченні, екскурсії  музеями, театрами, храмами міста та замками Львівщини.

« повернутися до списку новин