Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

22 лютого відбулось засідання Конкурсної Ради з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області

Переглядів: 485

22 лютого відбулось засідання Конкурсної Ради з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області 

     Під час засідання Конкурсної Ради з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області у четвер, 22 лютого, у якій взяв участь голова Кам’янка-Бузької районної ради Т. Келеберда,  було озвучено загальну вартість зареєстрованих заявок участі у Конкурсі проектів місцевого розвитку у розмірі 501,8 млн грн, з яких 242,9 млн грн - це кошти з обласного бюджету та 85,5 млн грн – не бюджетний внесок конкурсантів.

     Як наголосив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко, вперше цього року подана така велика кількість проектів і з таким значним не бюджетним внеском конкурсантів. а подані проекти відзначаються якістю, креативністю. Також зазначив начальник профільного відділу, що  більшу кількість проектів, а саме -1326,  було подано ініціативними групами, громадськими організаціями, благодійними фондами та ОСББ, а органами влади -731. Що стосується розподілу за адміністративно-територіальними одиницями , то найбільше проектів подали Яворівський, Сокальський, Жовківський, Стрийський, Старосамбірський райони, такі міста як Львів, Дрогобич, Червоноград, а також ОТГ – Кам’янка-Бузька, Мостиська, Підберізцівська, Ходорівська. У розрізі пріоритетів – лідирують школи, культура, інші пріоритети, вуличне освітлення.

      Також під час засідання  Конкурсної Ради одноголосно  було затверджено перелік зареєстрованих заявок та допущено їх до оцінювання. Було розглянуто та затверджено 22 членів експертної комісії, з яких 3 - резервні, які оцінюватимуть проекти відповідно до визначених пріоритетів. І уже з понеділка відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішно-економічних зв'язків Львівської обласної ради проведе робочу зустріч з експертними групами та ознайомить їх із критеріями оцінювання, технічними аспектами в роботі, а з середи експерти приступлять до оцінювання заявок. І уже у перших числах квітня очікується на оголошення потенційних переможців.

   Презентаційний матеріал Львівської обласної ради.

« повернутися до списку новин