Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

ВІДТЕПЕР КОНКУРС МІКРОПРОЕКТІВ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПО-НОВОМУ

Переглядів: 476

У вівторок, 25 жовтня, Львівська обласна рада затвердила Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки в новій редакції.

Як розповів начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків облради Іван Собко, в новій програмі передбачена низка нововведень. Зокрема, відтепер заявки на участь у конкурсі будуть подаватися лише в електронному варіанті, розроблена відповідна реєстраційна картка, а також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінасування з боку громад, спонсорів, місцевих бюджетів.

Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу. 

«Обласний конкурс мікропроектів, який проводиться на Львівщини, є одним з кращих в Україні. Жодна область має такої великої кількості, а саме 691 проектів місцевого розвитку, з яких попередньо не буде реалізовано лише три, - зазначив Іван Собко. -  Цей конкурс  стимулює до самоорганізації громади завдяки фінансовій підтримці з різних джерел вирішувати проблеми соціальної інфраструктури, покращувати життя в їх населених пунктах. Окрім того, це допомагає розвивати співпрацю між органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадським сектором».

Нагадаємо, на Львівщині реалізовується 691 мікропроект місцевого розвитку, з них 404 завершили роботи, решта – в процесі виконання. З обласного бюджету на реалізацію конкурсу в цьому році передбачили 54 млн грн., з яких 38 млн грн уже профінансовано.

« повернутися до списку новин