Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Привітання до Дня Матері

Переглядів: 247

Дорогі жінки, любі наші матері!

 

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя,  надає сил і натхнення, які допомагають нам долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Від усієї душі та щирого серця бажаю усім матусям, майбутнім і теперішнім, міцного здоров’я, щастя, море посмішок, натхнення і, звичайно, терпіння, адже без нього нелегко нести почесне звання «мама».

Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи всілякі негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.

 

З повагою, голова Кам’янка-Бузької районної ради                             Тарас Келеберда

 

« повернутися до списку новин