Кам’янка-Бузька районна рада

З Днем Соборності України!

Переглядів: 361

  

 

                           

Шановні жителі Кам’янеччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших свят  – Дня Соборності України!

     22 січня  ми відзначаємо 100-річчя важливої  історичної події в житті українського народу – проголошення Акту об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою.

     Акт злуки був не випадковою подією, а наслідком і вершиною об’єднавчого руху, що тривав на територіях, заселених українцями, принаймні від середини XIX століття. У надзвичайно складних умовах геополітичного перерозподілу світу, після століть розділення і перебування у складі різних імперій українці спромоглися створити єдину національну державу. 22 січня 1919 року Схід і Захід України подали один одному руку, щоб заявити про здійснення віковічної мрії нашого народу – жити у власній соборній державі.

     Новий час ставить перед нами нові вимоги. Україна ніколи не була такою об'єднаною,  як зараз, коли із зброєю у руках відстоює свою свободу, незалежність та територіальну цілісність! Нікому не вдасться знищити наш дух, наше прагнення волі, Європейського вибору, кращого життя для кожного громадянина України.  

     Нехай кожен українець зустріне це урочисте свято  з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя свого народу. Бажаю усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви, принесені на вівтар соборності й державності. Миру і процвітання нашій Державі!

Слава Україні!  Зі святом Соборності!

 

 

З повагою, голова Кам’янка-Бузької районної ради                    Тарас Келеберда

 

 « повернутися до списку новин