Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

1 червня 2018 року у м. Кам’янка-Бузька відбудеться свято української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер».

Переглядів: 391

1 червня 2018 року  у  м. Кам’янка-Бузька відбудеться свято української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер».

За ініціативи Громадської ради «Святий Юр» та Всеукраїнської громадської організації «Союз Українок» та сприяння Кам’янка-Бузької районної ради, Кам’янка-Бузької райдержадміністрації та Кам’янка-Бузької міської ради 1 червня 2018 року  на території ЗОШ І-Ш ст.№2 у м. Кам’янка-Бузька відбудеться свято української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер».

Основною метою свята української молоді є вшанування пам’яті Андрея Шептицького як будівничого української держави, духовного провідника народу, лідера української нації, вивчення і практичне застосування його вчення і спадщини в сучасних умовах будівництва і розвитку української держави, розвитку в українському суспільстві християнських цінностей та моралі.

Запрошуємо до участі.

Детальніше дивіться – тут.

« повернутися до списку новин