Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Продовження співпраці з мобільним сервісним центром МВС у Львівській області

Переглядів: 4141

Сьогодні, 19.06.2020 року, Кам’янка-Бузькою районною радою та Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС у Львівській області підписано Угоду про продовження співпраці щодо надання послуг мешканцям Кам’янеччини, віднесених до компетенції сервісних центрів МВС.

 

 

 

Зокрема, в місті Кам’янка-Бузька мобільним сервісним центром МВС у Львівській області будуть надаватися наступні послуги:
- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
- заміна посвідчення водія;
- видача міжнародного посвідчення водія;
- прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Мобільний сервісний центр МВС у Львівській області обслуговуватиме мешканців Кам’янеччини щотижнево. Графік надання послуг мобільним сервісним центром МВС оприлюднюватиметься на фейсбук - сторінці https://www.facebook.com/taraskeleberda/, офіційному веб-сайті Кам’янка-Бузької районної ради https://kam-buzka-rayrada.gov.ua/ та сайті Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області http://lvv.hsc.gov.ua/…/mobil…/grafik-viyizdiv-mobilnih-sts/. Конкретна дата буде розміщуватися за погодження з мобільним сервісним центром у Львівській області.

Попередній запис щодо отримання зазначених послуг здійснюватиметься в приймальній голови Кам’янка-Бузької районної ради за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27 (ІІ поверх), а в період карантину за номерами телефонів: (03-254)2-35-50 або 0977040033.

Наша спільна мета – зробити державний сервіс більш якісним та зручним для кожного. Адже головним пріоритетом залишається мінімізація часу та спрощення зусиль, які мешканці витрачають для отримання послуг та підвищення якості обслуговування громадян.

   

« повернутися до списку новин