Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Відбулася 35-а сесія Кам'янка-Бузької районної ради

Переглядів: 2904

Сьогодні, 4 серпня 2020 року у Кам’янка-Бузькому Народному домі відбулося засідання 35 сесії Кам"янка-Бузької  районної ради, яке провів голова районної ради Тарас Келеберда. В пленарному засіданні взяли участь 24 депутати, а також голова Кам’янка-Бузької РДА Х. Замула, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), представники правоохоронних органів та медицини.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району. А саме, депутати заслухали такі інформації:

- інформацію Радехівської місцевої прокуратури щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорони і забезпечення громадського порядку, попередження корупційних діянь і боротьби з ними на території Кам’янка-Бузького району,

- інформацію Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області щодо проведеної роботи працівниками поліції за другий квартал 2020 року.

Також піднімалося питання Про відновлення роботи КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня» у штатному режимі; Про делегування представника Кам’янка-Бузького району для роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу Львівської області та  Про створення комунальної установи«Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кам’янка-Бузької районної ради

Депутати затвердили депутатські запити та звернення, затвердили районні Програми на 2020 рік, внесли зміни та доповнення у рішення сесій Кам’янка-Бузької районної ради та прийняли відповідні рішення.

« повернутися до списку новин