Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

16 липня відбувся обласний фестиваль "Купальська ватра над Бугом"

Переглядів: 532

 

16 липня 2017 року в смт.Добротвір за сприяння голови Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди, голови райдержадміністрації Володимира Кирилича, голови Добротвірської селищної ради Романа Ніколаєва відбувся обласний фестиваль «Купальська ватра над Бугом».

У заході взяли участь Яворівський, Радехівський, Буський, Золочівський райони. Була організована виставка ужиткового мистецтва, яку оформляли завідуючі та директори Народних домів спільно з бібліотекарями району.Концертна програма відбулась за участю Народних та Зразкових колективів, аматорських колективів Народних домів Кам’янка – Бузького району, аматорських колективів Жовтанецької ОТГ, аматорського колективу Народного дому Добротвірської ТЕС.

Відбулися конкурси, ігри,  змагання на байдарках по Бузі. Дівчата плели вінки та на човнах пускали їх на воду, співаючи українських пісень.

Усім колективам було вручено подяки від голови  Кам’янка-Бузької районної ради Тараса Келеберди та  голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації  Володимира Кирилича. 

Козаки варили смачний куліш і пригощали усіх бажаючих.

До слова було запрошено директора Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-просвітницької роботи Романа Березу та голову районної ради Тараса Келеберду, які привітали усіх присутніх зі святом.

Ведуча заходу – завідувач сектору культури райдержадміністрації Любов Водоніс. На завершення фестивалю перед глядачами виступили співак і композитор Роман Скорпіон та гурт "Старе місто".

 

« повернутися до списку новин