Кам’янка-Бузька районна рада

«Україна пам’ятає! Світ визнає!» День пам'яті жертв Голодомору 1932–1933 років у 2018 році припадає на 24 листопада.

Переглядів: 329

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»

День пам'яті жертв Голодомору 1932–1933 років у 2018 році припадає на 24 листопада.

У своїй багатовіковій історії наша держава пережила чимало трагічних сторінок. Однією з них був Голодомор 1932-1933 років. 24 листопада весь український народ вшановує  пам’ять загиблих внаслідок цієї страшної трагедії. 

Сьогодні важко повірити у жахіття, яке в тридцятих роках приготувала тоталітарна комуністична машина для нашого українського народу
За своїм вражаючим масштабом Голодомор перевищив навіть втрати нашого народу від Другої світової війни. За різними даними, протягом 1932-1933 років від голодної смерті померло від 7 до 10 мільйонів українців.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій - Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, та кожен українець знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

У всіх  містах України та за кордоном цього дня  відбуватимуться  поминальні заходи із вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору. І тому запрошую релігійні громади міста, громадські та політичні організації, військовослужбовців, молодь, громадськість нашого району 24 листопада о 16:00 год. на вшанування  пам'яті померлих жертв Голодомору загальнонаціональною хвилиною мовчання та запаленням «свічок  пам’яті» біля пам’ятного знаку - могили жертв політичних репресій, що на території ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Кам’янка-Бузька.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни. Тож  нехай кожен  громадянин запалить свічку і встановити її на підвіконні,  щоб шанувати   пам’ять мільйонів українців, яких було вбито голодом.

Голова Кам'янка-Бузької районної ради                                               Тарас Келеберда« повернутися до списку новин