Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Привітання до Дня медичного працівника!

Переглядів: 4093

Шановні медичні працівники Кам‘янеччини! Дорогі ветерани галузі!

              Прийміть сердечні вітання з нагоди            рофесійного свята!

Професійне свято – це чудова нагода сказати Вам ДЯКУЮ: за Вашу невтомну працю, за правильно поставлені діагнози та призначене лікування, нічні чергування та хвилювання біля операційного столу, медичні процедури та співпереживання пацієнтам, підтримку у важку хвилину та врятовані життя.

Зараз медичним працівникам доводиться працювати в умовах пандемії та бути на передовій боротьби з COVID-19, працювати у небезпеці, щоб рятувати життя інших. Низький уклін нашим медпрацівникам за їхню нелегку працю!

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки переживає система охорони здоров’я в Україні, Ви як справжні професіонали приходите на допомогу людям. Люди довіряють вам найцінніше – своє здоров’я. Виявляючи відданість своїй справі Ви часто наражаєтесь на професійні небезпеки, ризикуючи власним життям.

Шановні працівники медичної сфери! Бажаю Вам міцного здоров'я, успіхів у благородній справі рятування життя і повернення здоров'я жителям нашого району, щастя, душевного тепла, миру, добра і благополуччя!

 

З повагою, голова районної ради                                                             Тарас Келеберда

« повернутися до списку новин