Кам’янка-Бузька районна рада

У місті Кам’янка-Бузька відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко»

Переглядів: 693

26 грудня у місті Кам’янка-Бузька відбулося урочисте відкриття оновленого після реконструкції дошкільного навчального закладу № 3 «Сонечко».

За результатами реалізації проекту, у дитячому дошкільному закладі здійснено заміну вікон, дверей, системи опалення та проведено роботи з утеплення фасаду на загальну суму 2 млн. 380 тис. грн. 

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова районної ради Тарас Келеберда, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, міський голова Олег Омелян.

Від Українського Фонду Соціальних Інвестицій були присутні директор Львівського регіонального представництва Василь Кузьменко, консультанти УФСІ та виконавчий директор Віктор Мірошниченко, який привітав всіх присутніх зі святом урочистого відкриття оновленого садочка і подякував всім причетним до впровадження мікропроекту, зазначив, що дитячий садок “Сонечко” став європейського зразка, директор побажав і діткам та колективу міцного здоров’я, злагоди та миру.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Кам’янка-Бузького району та з нагоди урочистого відкриття оновленого дошкільного навчального закладу 3 міста Кам’янка-Бузька були вручені спільні подяки голови районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Від колективу садочку, батьківського комітету, діток було висловлено подяку за співпрацю та позитивний результат від цієї співпраці.

Маленькі вихованці потішили присутніх віршованими вітаннями, танцями та піснями.« повернутися до списку новин