Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У реабілітаційному відділенні Добротвірської міської лікарні реалізується проект «Введення нових методів лікування і реабілітації хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг»

Переглядів: 598

На даний момент у реабілітаційному відділенні Добротвірської міської лікарні реалізується проект «Введення нових методів лікування і реабілітації хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг» в рамках програми Німецької Служби Старших Експертів (SES).

З 13 червня експерт Луіза Еріка Урсула Ерлер розпочала свою роботу по наданню теоретичних та практичних знань персоналу лікарні, консультативної допомоги хворим реабілітаційного відділення. З великим ентузіазмом та сильним бажанням допомогти підійшла до своєї роботи пані Урсула. Кожен її робочий день чітко розпланований, по закінченню якого проводиться нарада за підсумками проведеної роботи в деталях та аналізом із керівником проекту, головним лікарем Людмилою Круглянко. Головне в роботі експерта – це введення нових методів у відновному лікуванні, що, надіємось, буде впроваджено і у нашій практиці.

Два дні було присвячено виключно дітям з неврологічними захворюваннями. В перший день відвідали Кам’янка-Бузький районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Також благодійний фонд «Даймо надію» організував зустріч з батьками та дітьми з ураженням центральної нервової системи. У ході зустрічі експерт пані Урсула надала консультативну допомогу 12 сім’ям щодо проведення реабілітаційних заходів.

« повернутися до списку новин