Кам’янка-Бузька районна рада

Школярі ЗОШ І-ІІІст. №1 м. Кам’янка-Бузька привітали з різдвяними святами

Переглядів: 771

Школярі ЗОШ І-ІІІст. №1 м. Кам’янка-Бузька

привітали з різдвяними святами Вертепом

Зимові свята у самому розпалі. Нині на обрії чи не найголовніше християнське свято - Різдво Христове. Свято таємниче та сповнене легенд, містики, дива. А все тому, що воно знаменує народження Ісуса Христа у Вифлеємі. За християнськими віруваннями, Бог послав Ісуса на землю для спокути гріхів та порятунку людства. Це свято дає відлік сучасній історії – літочисленню нової ери. Але і нині воно не втрачає своєї значущості для людей у всьому світі.

Різдво – це сплетіння народних і християнських традицій, прадавніх вірувань та сучасних обрядів, сімейних традицій та незмінних атрибутів.

До наших часів все ще збереглася традиція колядування із вертепом – мініатюрним пересувним ляльковим театром, учасники якого тішать господарів виставами та міні-спектаклями на тему Різдва.

Відтак, 9 січня 2018 року  учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка-Бузька презентували Різдвяний вертеп у сесійному залі Кам’янка-Бузької районної ради.

Керівництво та весь колектив державного органу з радістю спостерігали за міні-виставою про історію народження Ісуса Христа, яка подарувала атмосферу справжнього свята та піднесений настрій, незабутні враження та море позитивних емоцій.

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський подякував учням за влаштоване свято і побажав їм  успішного навчання, здоров’я, здійснення усіх мрій та сподівань.

За Різдвяний вертеп подякувала і  заступник голови районної ради Наталія Мудрик. Вона відзначила, що цього року учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Кам’янка-Бузька одні з найперших, котрі  привітали з Різдвом. «Щирі вітання засилаю усьому вашому педагогічному та учнівському колективам. Бажаю щоб всі ваші плани, мрії, задумане здійснилося»- зазначила Н. Мудрик.

Усі учасники Різдвяного вертепу отримали солодкі подарунки.

  

 

  « повернутися до списку новин