Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

16 - 17 червня 2018 року відбувся ІХ етнічний фестиваль в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна

Переглядів: 488

16 - 17 червня 2018 року відбувся ІХ етнічний фестиваль в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

   

Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна протягом років підтримує процеси розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України шляхом фінансування різноманітних проектів. Програма Польща-Білорусь-Україна фінансується ЄС у рамках Європейського Інструменту Сусідства (ЄІС) і є  найбільшою з програм ЄІС ТКС на сухопутних кордонах ЄС.

   Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна передбачає ознайомлення з культурою  прикордонням України, Польщі та Білорусії.

     І тому  16 - 17 червня 2018 року в селі Коричін Подляського воєводства Республіки Польща відбувся ІХ етнічний фестиваль «Nadbuzanskie Ziotowe Spotkania» у якому взяв участь народний жіночий вокальний ансамбль «Розмай» районного Народного дому, який представляв Кам’янка-Бузький район.

     Також  партнерами  Кам’янка-Бузької районної ради Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Dzialania  - Tygiel Doliny Bugu" було запрошено депутатів Кам’янка-Бузької районної ради та голів місцевого самоврядування району відвідати фестиваль. 

« повернутися до списку новин