Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Керівництво області перевірило благоустрій в усіх районах Львівщини

Переглядів: 488

На дорученням голови облдержадміністрації фахівці департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства здійснили об’їзд територій усіх районів області.  Метою такого візиту стала перевірка благоустрою населених пунктів Львівщини.

Про це повідомив в. о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук під час наради очільника області з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у п’ятницю, 16 вересня.

Під час візитів перевіряли належне утримання зупинок громадського транспорту, об’єктів громадського простору, прибирання узбіч, ситуації зі стихійними сміттєзвалищами тощо.

Так, згідно обстеження найменше зауважень було до Буського, Городоцького, Жидачівського та Кам`янка-Бузького районів. Найбільше порушень зафіксовано у Золочівському, Дрогобицькому районах та місті Яворів.

За підсумками об’їзду департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації та екологічна інспекція у Львівській області склали 21 припис за порушення правил благоустрою. "Якщо у встановлений термін виявлені порушення не буде ліквідовано, відповідальних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності", - резюмував Назарій Романчук.

« повернутися до списку новин