Кам’янка-Бузька районна рада

20-22 жовтня у селі Руда Сілецька Кам’янка-Бузького району у храмі св. Юрія Побідоносця відбулась ІІ- га Проща до Святого Папи Івана Павла ІІ

Переглядів: 409

 

Настоятелем храму о. Богданом Стефанишиним, дітьми та молоддю та громадою району у ці дні було урочисто прийнято шанованих гостей -20 жовтня, і суботу Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківької єпархії Владику Петра Лозу, 21-жовтня правлячого Єпископа Сокальсько-Жовківська Владику Михаїла Колтуна. 

Особливою подією відзначився другий день, ІІ-ї триденної прощі до Святого Папи Івана Павла ІІ, у храмі св. Великомученика Юрія, в часі архиєрейської Божественної Літургії, Кир Михаїл рукоположив у чин священика протодиякона Ігора Лемика.

Також варто згадати проповідь Владики Михаїла, який поділитися «теплими» спогадами про зустріч зі святим папою на військовому паломництві у Люрді та заохотив «змагатися» до святості, так, як це робив святий Іван Павло ІІ. Не потрібно боятися, а плід збирати у терпінні, як говорив патріарх Йосип Сліпий, « через терня до зірок». «Він (Іван Павло ІІ, у Люрді) говорив слова: Любіть свою землю, любіть свою Батьківщину, любіть Україну, не покидайте її, бо якщо ви не будете її любити, то хто її буде любити? Він до молоді звертався: навчайтесь бути спеціалістами, служіть один одному…» .

На завершення Богослужіння Преосвященний Владика уділив гостям та прочанам Апостольське Благословення і окропив вірних свяченою водою, а настоятель храму висловив щиру подяку прочанам, прихожанам, парафіянам та представникам влади, які відгукнулися на запрошення і взяли участь у ІІ- гій Прощі до Святого Папи Івана Павла ІІ.

  « повернутися до списку новин