Кам’янка-Бузька районна рада

Відбулася нарада з питань підготовки та написання мікропроектів на 2019 рік

Переглядів: 363

 29 листопада  голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда проводив нараду з питань підготовки та написання мікропроектів на 2019 рік. На засідання були запрошені голови місцевих рад Кам’янка-Бузького району, ГО, представники установ та організацій.

     За результатами,  визначили пріоритетні проекти розвитку відповідних громад у 2019 році. Нагадаємо, що відтепер участь у конкурсі зможуть брати структурні підрозділи юридичних осіб, а також заклади та установи галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та соціального захисту.

     Т. Келеберда звернув увагу присутніх на те, що початок прийому заявок у рамках проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік розпочнеться о 9:00 год. 3 грудня 2018 року і триватиме до 18:00 год. 31 січня 2019 року.

 

 

 

Пріоритетами обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік  відтепер буде 7:

1. «Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

2. «Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

3. «Охорона здоров'я» (районні та міські комунальні лікарні, некомерційні комунальні підприємства, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

4. «Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ), музичні та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.

5. «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення комунальних доріг та пішохідних доріжок.

6. «Інші пріоритети» (об’єкти комунальної власності, іншої власності, окрім приватної, на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря, облаштування об’єктів ПЗФ.

7. «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря, благоустрій території.

Крім того, голова районної ради наголосив, що конкурсна рада затвердила граничну вартість проекту та суму субвенції з обласного бюджету у 2019 році на рівні: 500 тис. грн (збільшення на 100 тис. грн у порівнянні з 2018 роком) і 200 тис. грн відповідно.  « повернутися до списку новин