Кам’янка-Бузька районна рада

5 грудня - День Волонтера

Переглядів: 491

Шановні волонтери!

        Щиро вітаю вас із нагоди свята.

      Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.

     Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Щиро вдячний вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенням зі Сходу країни.

     Сподівають, що налагоджена між владою й волонтерами системна взаємодія приноситиме користь за допомогу людям, яка особливо важлива в такий складний для України час.

     Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дій інших, а люди – віддячать вам добром і повагою.

 

З повагою, голова Кам’янка-Бузької районної ради                                               Тарас Келеберда« повернутися до списку новин