Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Наступного року місцеві бюджети отримають додаткові 25 млрд. грн. фінансування

Переглядів: 488

У проекті державного бюджету на 2017 рік на фінансування місцевих бюджетів закладено на 25 млрд. грн. більше, ніж у цьому році.

Про це під час представлення проекту держбюджету у Верховній Раді у середу, 21 вересня, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Що стосується фінансування, то, як ви бачили з презентації міністра фінансів, зростання місцевих бюджетів в тому році відбудеться на рівні плюс 25 мільярдів гривень», – сказав Гройсман.

Верховна Рада прийняла до роботи проект закону про державний бюджет на 2017 рік, повідомив спікер Ради Андрій Парубій перед закриттям пленарного засідання.

Зазначимо, законопроект про державний бюджет на 2017 рік розглядається за процедурою трьох читань. Народні депутати і комітети готують свої пропозиції до проекту закону і не пізніше 1 жовтня направляють їх до профільного комітету парламенту з питань бюджету.

Законопроект про держбюджет у першому читанні Верховна Рада розглядає не пізніше 20 жовтня, в третьому читанні – до 25 листопада.

« повернутися до списку новин