Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Привітання до дня Соборності України

Переглядів: 1006

 

Привітання до Дня Соборності України.

 

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України, день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Це свято - свято Свободи. Адже, саме Свобода – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати заради гідного життя.

Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади, втім непасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту.

Бажаю, щоб всі ми вистояли та набули свою Незалежну і Соборну Державу, в якій українці жили б щасливо та були впевненні у майбутньому своїх дітей.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!

З повагою,

голова Кам'янка-Бузької районної ради                                                                                                             Т.Келеберда

 

« повернутися до списку новин