Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

В селі Тартак Кам’янка-Бузького району дали старт новим виробничим потужностям підприємства «Львів-ПАК»

Переглядів: 968

     Вчора, 13 березня відбулося урочисте відкриття нових виробничих потужностей деревообробного підприємства ПП «Львів-ПАК» у селі Тартак. Участь у відкриті взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова районної ради Тарас Келеберда, голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич.

     Основними напрямами діяльності підприємства є лісопильне та стругальне виробництво, виробництво дерев'яної тари (європіддон), торгівля деревиною, надання послуг у лісовому господарстві, виготовлення пелетів (паливних гранул), виробництво вугілля деревного.

     "Мені дуже приємно, що деревообробна галузь займає одне з провідних місць на теренах Львівщини. Адже кожен четвертий інвестований долар приноситься за допомогою таких підприємств як це. Дуже приємно, що на Львівщині впродовж останніх років дуже динамічно розвивається промисловість, а також деревообробна галузь. Лише за минулий рік нам вдалося створити вісім тисяч робочих місць, відкрити 84 підприємства, 26 з яких  - у галузі деревообробки та меблевого підприємства. Таке підприємство як Ваше - є успішним. А успіх - це наша зброя у боротьбі за нашу незалежність та добробут нашої країни. Дуже приємно, що на вашому підприємстві ми зустрічаємося вдруге. Минулого року ми також відкривали нові виробничі потужності. Сьогодні ми говоримо про 1 млн. євро інвестицій, і, власне, це допомагає створити вам продукт доданої вартості та здійснювати його експорт»,- зазначив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

     Окрім того він також додав: "На цьому підприємстві використовується інноваційне обладнання. Завдяки чому вдалось досягнути того, що це виробництво є безвідходним. Від моменту, коли сюди заходить брус, кругляк - звідси виходить уже готова продукція з доданою вартістю та практично немає відходів".

     Перший заступник голови ОДА побажав працівникам підприємства міцного здоров’я, добробуту і затишку в оселях, успіху, хороших результатів та росту заробітної плати. Подякував Андрію Кравчуку за його принципову позицію легального ведення господарської діяльності, збільшення робочих місць, вчасної виплати заробітної плати та за продукт, виготовлений в Україні, зокрема, на Львівщині, що продається у всьому світі.

     Нагадаємо, що у 2017 році підприємство отримало ліцензію на виробництво піддонів євростандарту (EUR) та (EPAL). Також було введено в експлуатацію лінію по виробництві комплектуючих для піддона дерев’яного (сировиною якого є відходи лісопильного цеху) та автоматизованої лінії по збиванню піддона дерев’яного євростандарту (EPAL). Загальна сума інвестицій у нові лінії складає понад 1 млн євро. Загальна кількість працівників на підприємстві - 200 осіб.

     Керівництво  області та району спільно з керівником підприємства урочисто перерізали стрічку. А потім Андрій Кравчук запросив своїх працівників до робочих місць і ознайомив гостей з робочим процесом.

    

  

  

   

  

  

  

  

  

 

 

 

« повернутися до списку новин