Кам’янка-Бузька районна рада

Ставай пластуном - розвивай свій край та свою громаду!

Переглядів: 3072

Ставай пластуном - розвивай свій край         та свою громаду!

Кам"янка-Бузька районна рада планує організувати створення осередку Пласту в Кам’янка-Бузькому районі.

Як долучитися до Пласту в Кам‘янка-Бузькому районі?
1. Заповнити форму за посиланням 
https://docs.google.com/…/1LOW2wQytCpDwO_eanbCAnBGhAMV…/edit
2. Зателефонувати 0977040033 або написати листа rajrada@i.ua; kb.rayrada@gmail.com
3. Сконтактувати у соціальних мережах:
? Facebook 
https://www.facebook.com/taraskeleberda/

Як створити осередок у своєму селі, селищі, місті Кам’янка-Бузького району?
1. Сконтактувати з представником районної ради для забезпечення проведення організаційних питань (Зателефонувати 0977040033 або написати листа rajrada@i.ua ).
Детальніше у презентації: 
https://prezi.com/z8aevaqw-69f/presentation/

Ще є запитання? Можливо презентація розставить всі крапки над “ї” або курс про Пласт за посиланням: https://vumonline.ua/course/plast-ukrainian-scouting/

Пластуни радо запрошують стати частиною національної, скаутської спільноти, і наголошують, що Пласт - це не тільки діти та юнацтво, але й дорослі волонтери 18+, які разом подорожують, виховують дітей, здобувають нові навички, розбудовують Україну, розвивають свій край.
Не має значення, скільки вам років, адже пластуни різного віку: від маленьких пташенят (до 6 років) до поважних сеньйорів (від 35+). Тут цінують та приймають усіх. Головне мати бажання:
 бути вірними Богові та Україні;
 допомагати іншим;
жити за пластовими законами.
Саме так звучать головні обов'язки пластуна.

Пласт – єдина українська громадська організація, яка діє безперервно із 1911 року. Вона присутня на всіх континентах: від Китаю до Кенії і Аргентини. У більшості країн ЄС, штатів США, провінцій Канади і Австралії. Декілька років тому Пласт досяг свого історичного чисельного максимуму і динаміки розвитку. Сьогодні це понад 12 000 членів (із яких 9000 в Україні). Докладніше про структуру членства і географічне поширення можна дізнатись з традиційного річного звіту Пласту.
У Львівській області Пласт представлений у 17 районах та налічує 31 осередок. Більше 2000 активних членів, які щороку організовують 120 патріотичних, соціальних, екологічних, спортивних, освітніх проектів, проводять 10 літніх таборів на теренах Львівщини, та більше 100 вишколів різного спрямування.
Пластуни Львівської округи - це середовище людей, що вміють мріяти і втілювати свої мрії в суспільно корисних проектах, це можливість реалізувати себе в команді однодумців.
Пласт - це друзі, романтика, подорожі і пригоди! Як і 32 мільйони скаутів в інших країнах, українські пластуни роблять цей світ кращим. Приєднуйтесь!

Що можуть робити в Пласті дорослі члени?
Наприклад, брати участь у безлічі різноманітних тренінгів, проектів, спеціалізованих навчальних семінарах, здобувати навички роботи в команді, роботи з дітьми. Більше про можливості - на офіційному сайті Пласту 
https://www.plast.org.ua/join/opportunities.html

Ще є запитання? Можливо презентація розставить всі крапки над “ї” Або курс про Пласт за посиланням: https://vumonline.ua/course/plast-ukrainian-scouting/

 « повернутися до списку новин