Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Львівська область подала 267 інвестиційних проектів, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку

Переглядів: 616

Цього року у Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Львівська область подала 267 інвестиційних проектів, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку.

Загалом, подано проектів на суму 13 млрд. грн.

Більшість поданих проектів від Львівщини, які оприлюднені на сайті міністерства, стосуються ремонту шкіл та народних домів, вуличного освітлення, дитячих майданчиків.

"Цього року остаточна сума з ДФРР для Львівщини буде меншою, ніж минулого року, орієнтовно 170-200 млн грн, адже тоді до фінансування входила ще й субвенція для об'єднаних територіальних громад. Загалом сума фінансування розраховується від кількості населення (80%) та 20% – дофінансування", – наголосив громадський активіст Степан Рудницький.

За його словами, якщо минулого року було 80 переможців, то цьогоріч, за попередніми підрахунками, – трохи менше. А проекти, які отримають кошти, визначаються спеціальною експертною комісією, що займатиметься оцінкою та проведенням попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку.

Цього року цю комісію експертну комісію очолили перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та перший заступник голови Львівської облради Парасковія Дворянин.

Нагадаємо, у 2016 році на фінансування понад 1000 проектів регіонального розвитку виділили більше 600 млн грн. На Львівщині за ці кошти реалізували 80 проектів на 222,5 млн грн.

« повернутися до списку новин