Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

30 квітня 2017 року відбувся святковий концерт з нагоди 50-річчя від дня заснування Кам’янка-Бузької дитячої музичної школи

Переглядів: 632

Навчання музиці дітей - найголовніше завдання педагогічного колективу. За роки існування школа стала справжнім осередком музичної культури в нашому місті. Досягненню таких результатів сприяє віддане служіння музично-педагогічній справі, професіоналізм і творчий підхід до роботи. 

Діяльність викладачів Кам'янка-Бузької дитячої музичної школи є яскравим прикладом відданості своїй професії, зацікавленості до серйозної музики. Директор Кам’янка-Бузької музичної школи Жовтуля М.М. та  весь колектив викладачів прикладають максимум зусиль для розвитку естетичного виховання своїх учнів, підтримують та допомагають кожному знайти себе у бурхливому морі мистецтва.

Ювілейний концерт учнів та викладачів музичного закладу відбувся у стінах народного дому м.Кам’янка-Бузька. Концертний зал був вщент заповнений глядачами. На концерті були присутні колишні випускники, викладачі музичної школи, що зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Розпочався святковий захід з величного та захопливого співу дитячого хорового колективу. 

Проникливо та чарівно прозвучали на концерті виступи вокального ансамблю учнів школи, вокального тріо випускників.

Були привітання і благословення від духовенства міста, вітали і представники влади: голова районної ради Тарас Келеберда, голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич та міський голова м.Кам’янка-Бузька Олег Омелян.

Під час вітальних слів голова Кам’янка-Бузької районної ради та голова райдержадміністрації вручили подарунковий сертифікат на суму 20 тис. грн. для придбання музичних інструментів Кам'янка-Бузькій дитячій музичній школі.

Із великим задоволенням були прийняті глядачами концерту художні номери у виконанні учнів-гітарістів, сопілкарів, акордеоністів, скрипалів, саксофоністів та юних баяністів. Свої кращі напрацювання представили учні та викладачі-піаністи.

На високому професійному рівні прозвучали цього дня музичні твори у виконанні вихованців та викладачів музичної школи. Глядачі отримали найкращі емоції та приємні враження від концертних номерів юних музикантів та їх наставників.

В залі панувала атмосфера уваги та доброзичливості. Глядачі бурхливо аплодували після кожного виступу.

« повернутися до списку новин