Кам’янка-Бузька районна рада

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк провів особистий прийом громадян

Переглядів: 629

      3 серпня 2017 року в Кам"янка-Бузькій районні раді відбувся особистий прийом  громадян, який проводив заступник голови Львівської обласної ради Гірняк  Володимир Олегович. В роботі взяли також  участь голова Кам"янка-Бузької районної  ради Тарас Келеберда і голова Кам"янка-Бузької районної державної адміністрації, депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич.

      З метою вирішення проблем та отримання фахових консультацій до Володимира  Гірняка зверталися голови місцевих рад Кам"янка-Бузького району, депутати  Кам"янка-Бузької районної ради, а також місцеві жителі. Під час зустрічі  обговорювались ряд питань, зокрема, які стосувались незаконної вирубки лісу, про робочі моменти співпраці задля спільного вирішення проблем міста, питання щодо спільного фінансування заходів та проектів, націлених на покращення якості життя мешканців сіл району.

     В межах своєї компетенції Гірняк В.О. надав усім відвідувачам вичерпні кваліфіковані відповіді та консультації з питань, які їх турбували.« повернутися до списку новин