Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

До Кам'янка-Бузької районної ради з робочим візитом завітав голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець

Переглядів: 613

     В рамках реалізації Меморандуму про співпрацю та  взаємодію  до  Кам'янка-Бузької районної ради з робочим  візитом завітав голова  Волноваської районної ради Валерій  Лубінець, завідувач сектору з  питань внутрішньої політики  Валентиною Вервейко, сільський голова  Прохорівської  сільської ради Ією Колле та начальником відділення  Фонду  соціального страхування України у Волноваському районі Іван  Вервейко. Делегацію зустрів голова Кам’янка-Бузької районної  ради  Тарас Келеберда.

     Гості із Волновахи мали змогу  поспілкуватися із  головою районної ради Тарасом Келебердою,  заступником голови  районної ради Наталією Мудрик, міським   головою Олегом Омеляном  та керівниками закладів освіти та культури Кам'янка-Бузького району.

      Під час зустрічі делегація Волноваської районної ради  ознайомилася із станом проведення ремонтних робіт у закладах культури і освіти району, а також  з реалізацією районних програм  та залучення інвестицій. Гості побували у краєзнавчому музеї, ознайомилися з історією міста, відвідали храм УПЦ КП, греко-католицьку та римо-католицьку церкви, пам'ятники архітектури, об'єкти соціальної інфраструктури, які брали участь у мікропроектах, зокрема,  опорну школу міста Кам’янка-Бузька, дитячий навчальний заклад  "Сонечко", українсько-дацьке підприємство "ANDERSEN".. Також мали змогу відвідати  Добротвірську міську лікарню, агенцію місцевого економічного розвитку Кам'янка-Бузького району, небережну та стадіон селища Добротвір, сільськогосподарський кооператив СВК "Добротворець".

     Відвідування Кам'янка-Бузького району завершилося поїздкою до Жовтанецької об'єднаної територіальної громади, а саме  на ДП "Амбієнте Ферніче Україна та екскурсією до міста Львова. Також гості із Волновахи зустрілися з представниками  ГО «Захисту прав та інтересів воїнів АТО» і обговорили подальшу співпрацю.

     Наприкінці зустрічі голова Волноваської районної ради зазначив, що мешканці Волноваського району щиро вдячні усім військовослужбовцям  за те, що вони захищають українську землю і людей, котрі проживають на лінії розмежування. Подякував голові  Кам'янка-Бузької районної ради Т. Келеберді та усім присутнім  за позитивні емоції та за подальшу плідну співпрацю, що  будуть спрямовані на розвиток та обмін досвідом між Кам'янка-Бузьким та Волноваським районами. 

   

  

 

  

    

« повернутися до списку новин