Кам’янка-Бузька районна рада

День Захисника України!

Переглядів: 613

 Шановна Кам‘янецька громадо, дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України!

Упродовж століть свято Покрови Пресвятої Богородиці мало особливий зміст: волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Батьківщину та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому в часи Незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

14 жовтня стало державним святом для сучасних воїнів. День захисника України символізує зв’язок усіх поколінь захисників України та закликає нас до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами.

Подвиг захисників України – це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. Це – постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

У цей день ми вшановуємо пам'ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу і Незалежність нашої держави зі зброєю в руках. Цього дня також віддаємо шану героям Революції гідності та низько вклоняємося перед захисниками України, які виконували та продовжують виконувати свій військовий обов’язок в зоні проведення АТО. Цього дня ми із сумом в серці згадуємо тих патріотів, які віддали своє життя за свою неньку Україну.

Дорогі земляки, захисники України усіх поколінь, від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, завзяття, сили та єдності на цьому шляху. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним! Бажаю усім сили та мужності, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні!« повернутися до списку новин