Кам’янка-Бузька районна рада

17 березня 2016 року голова Кам’янка-Бузької районної ради Т.Келеберда, заступник голови районної ради Н.Мудрик, спільно з міським головою О.Омеляном провели виїзну робочу зустріч у дошкільному навчальному закладі

Переглядів: 604

 

В рамках реалізації проекту Українського Фонду Соціальних Інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» розпочато роботи з утеплення фасаду ДНЗ №3 у м. Кам’янка-Бузька.

17 березня 2016 року голова Кам’янка-Бузької районної ради Т.Келеберда, заступник голови районної ради Н.Мудрик, спільно з міським головою О.Омеляном провели виїзну робочу зустріч у дошкільному навчальному закладі. Метою зустрічі було вирішення окремих проблемних питань – поточного ремонту водостічної системи закладу, який необхідно виконати до завершення робіт з утеплення фасаду.

Зазначимо, що за сприяння та підтримки районної і міської влади, при фінансуванні УФСІ, починаючи з 2014 року, проведений комплекс енергозберігаючих заходів на загальну суму 2,4 млн. грн. – замінено вікна на енергозберігаючі, встановлена нова сучасна система опалення, також завершуються роботи з утеплення фасаду.

За рахунок коштів місцевого бюджету проведене утеплення горища закладу.« повернутися до списку новин