Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

В Українському католицькому університеті урочисто відкрили та освятили Центр Митрополита Андрея Шептицького

Переглядів: 604

 

У неділю, 10-го вересня, відбулося урочисте відкриття Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету, що у Львові на вулиці Козельницькій, 2а.

Під час відкриття Центру презентували  також виставку «Шептицький посеред нас». Вона присвячена життю і діяльності Митрополита.

Урочистості розпочалися із благословення стіни вшанування найбільших жертводавців Кампанії Розвитку УКУ та Архиєрейської Божественної Літургії в храмі Святої Софії – Премудрості Божої, яку очолив владика Борис Ґудзяк.

 У відкритті Центру взяли участь жертводавці УКУ з Європи та Північної Америки, представники неурядових благодійних організацій з Європи та України, представники влади, європейські та українські дипломати.

 «Сьогодні ми відкриваємо нову локацію Українського католицького університету – Центр, який  перетворюватиме гасло "Бог і Україна" на знання і навички тисяч людей. Я прийшов сюди зі своїм сином Нестором. Його вже 7. Він сидить у мене на колінах і питає, мовляв, тату як довго ми тут будемо. Відповідаю йому просто: нині дійство  триватиме зо дві години та прийде час коли ти разом зі своїми друзями здобуватимеш тут такі потрібні у житті знання.  Я щиро вітаю усіх нас з цим днем і  від імені Львівської обласної ради складаю подяку тим, хто втілив задумане в реальність», - сказав у вітальному слові очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Під час урочистості Владика Борис Ґудзяк освятив приміщення Центру і вручив ключ від нього головному жерводавцю – канадійському філантропу Джеймсу Темертею.

 Додамо, що захід відбувся в межах Святкового тижня УКУ з нагоди завершення семилітньої кампанії розвитку університету під гаслом «Нове покоління для нової України».

 

Про бібліотеку: Центр Митрополита Андрея Шептицького – це сучасний університетський інформаційно-ресурсний центр, бібліотека та навчальний простір, що покликаний стати місцем зустрічі та діалогу суспільства з академічним середовищем. Заплановано, що тут проводитимуть дискусії, виступатимуть сучасні музичні колективи, іноземні та українські експерти читатимуть лекції. Інформаційно-ресурсний центр відчинить двері для відвідувачів. Працюватиме він не лише для спільноти УКУ, а для всіх охочих. Очікують, що Центр стане інтелектуальним простором для мешканців усього міста.

« повернутися до списку новин