Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

Голова Кам’янка-Бузької районної ради взяв участь у Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди престольного свята катедрального собору Святих Верховних апостолів Петра і Павла у Сокалі.

Переглядів: 449

     

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда спільно із головою райдержадміністрації Володимиром Кириличем та представниками обласної та місцевої влади  12 липня 2018 року взяв участь у Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди престольного свята катедрального собору Святих Верховних апостолів Петра і Павла у Сокалі, що на Львівщині де відбувся Чин  хіротонії новопризначеного Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії о. Петра Лози .

       Головним святителем Архиєрейській Божественній Літургії був Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, а співсвятителями – владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, та владика Михайло (Колтун), Єпарх Сокальсько-Жовківський.

       Напередодні, 11 липня, о 18.00 у храмі Святого священномученика Йосафата у м. Жовкві відбувся  Чин архиєрейського найменування та Велика вечірня з литією.

        А трьома місяцями раніше, 12 квітня 2018 року, у Ватикані  Святіший Отець Франциск дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів УГКЦ священика Петра Лози, ЧНІ, дотеперішнього адміністратора парафії Святих Петра і Павла в Чернігові (Київська архиєпархія), Єпископом-помічником Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, надаючи йому титулярний осідок Паніо (Panio).

Довідково:

Біографія о. Петра Лози, ЧНІ

Народився 3 червня 1979 року в селі Колоденці, що  на Львівщині.

1997 року вступив до Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (отці редемптористи), склавши довічні обіти 2003 року.

Священичу формацію розпочав в семінарії отців редемптористів у Львові (1998-2001), a завершив богослoвські студії в університеті в Інсбуруку (Австрія), де навчався в 2001-2009 роках.

Після священичих свячень 26 серпня 2008 року розгорнув душпастирську діяльність у Вінниці, де був віце-парохом, а потім парафіяльним адміністратором у Гніздичеві-Кохавині.

Від 2011 до 2014 року був провінційним дорадником Львівської провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя.

Від 2014 року є адміністратором парафії Святих Петра і Павла в Чернігові та одночасно капеланом у двох місцевих в’язницях.

« повернутися до списку новин