Кам’янка-Бузька районна рада

У Львові батьків навчатимуть, як вберегти дітей від ДТП

Переглядів: 436

Як зменшити ризик потрапляння дитини в аварію та коли починати вчити дитину правил дорожнього руху – про це розповідатимуть у рамках проекту «Відповідальні батьки» у Львові, перший показовий тренінг якого відбудуться у понеділок, 29 серпня.

Першочергово навчатимуть молодих батьків, котрі очікують дитину, та батьків з маленькими дітьми, адже саме вони найкраще сприймають інформацію стосовно безпеки їх малечі.

«Наша команда вже протягом трьох років реалізовує проект «Львів – безпечне місто», у рамках якого ми провели понад 900 тренінгів для дітей з різних напрямів (безпечна дорога додому, велонавчання, правова безпека). Проте цього не достатньо для максимального розуміння та навчання безпеки для всіх учасників дорожнього руху, тому ми розпочинаємо новий проект», – розповів співініціатор проекту «Відповідальні батьки» Андрій Шевців.

У подальшому планують впровадити навчальний курс «Відповідальні батьки» на підготовчих курсах при жіночих консультаціях, пологових будинках та в дитячих медичних закладах.

Найближчим часом також запровадять курси для тренерів, які навчатимуть батьків. Стати таким тренером може кожен охочий, зареєструвавшись за телефоном (032) 297-10-00 або написавши на електронну скриньку safecity.lviv@gmail.com.

Перший тренінг для батьків відбудеться 29 серпня об 11:00 у коворкінгу «CoMMuna», що на вул. Кольберга, 3А в м.Львові.« повернутися до списку новин