Кам’янка-Бузька районна рада
Кам’янка-Бузький район, Львівська область

У п’ятницю, 28 жовтня, відбулася чергова восьма сесія районної ради

Переглядів: 555

Головував на засіданні очільник районної ради Тарас Келеберда. 

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, народний депутат України Михайло Бондар, голова райдержадміністрації.

Володимир Кирилич, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Тарас Келеберда від імені усіх присутніх привітав депутатів та голів місцевих рад, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

Під час засідання було заслухано інформацію відділу освіти Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації про харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Кам’янка-Бузького району, інформацію Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області та Радехівської місцевої прокуратури щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення, охорона і забезпечення громадського порядку, попередження корупційних діянь і боротьби з ними на території Кам’янка-Бузького району та звіт головного лікаря Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні про стан розвитку охорони здоров’я у Кам'янка-Бузькому районі.

У ході засідання виступив керівник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та відповів на актуальні питання.

Депутати затвердили 4 районні Програми:

1.Комплексну Програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Кам’янка-Бузького  району на 2016-2017 роки;

2. Програму придбання дитячих ігрових майданчиків на території Кам’янка-Бузького району на 2016-2018 роки;

3. Програму розвитку спорту в Кам’янка-Бузькому районі на 2016-2017 роки;    

4. Програму комплексного розвитку території Кам’янка-Бузького району на 2016-2020 роки.

У ході пленарного засідання сесії депутатами районної ради розглянуто 20 питань порядку денного та подано депутатські запити і звернення.

В результаті своєї роботи депутати районного представницького органу внесли ряд пропозицій та ухвалили проекти рішень із питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями. 

« повернутися до списку новин