Кам’янка-Бузька районна рада

В Кам'янка-Бузькому районі стартує Громадський бюджет

Переглядів: 843

Відповідно до рішення Кам’янка-Бузької районної ради від 23 березня 2018 року № 8 Про Внесення змін та доповнень у рішення 18-ої сесії від 22.12.2018 року №9 «Про громадський бюджет Кам’янка-Бузького району на 2018 рік» з 1 квітня по 1 червня  2018 року проводитиметься конкурс громадських проектів, що відповідають вимогам Положення, з їх подальшою реєстрацією в електронній системі «Громадський проект».

Будь-який громадянин, віком від 18 років, може подати свій проект (Додаток 1 до Положення), загальною вартістю до 50 тис.грн., кошти на реалізацію якого будуть виділені із районного бюджету.

Територія охоплення проектом: Кам’янка-Бузька міська рада, Добротвірська, Новояричівська, Запитівська селищні ради, Полоничнівська, Незнанівська, Сілецька, Стародобротвірська, Дернівська, Ременівська, Старояричівська, Дідилівська, Банюнинська, Убинівська, Неслухівська, Великосілківська, Стрептівська сільські ради.

Супровід громадського бюджету у Кам’янка-Бузькому районі здійснюється Кам’янка-Бузькою районною радою за адресою: вул..Незалежності, 27, 2-й поверх відділ з питань взаємодії з місцевими радами району, аналізу та розроблення програм, залучення інвестицій, каб. 23; дні прийому: понеділок–п’ятниця, перерва: 13:00-14:00 год.

З детальною інформацією щодо умов та порядку прийому проектів  можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Кам’янка-Бузької  районної ради www.kam-buzka-rayrada.gov.ua.

 

 « повернутися до списку новин