Кам’янка-Бузька районна рада

Добродії, дякуємо Вам за тепло

Переглядів: 583

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

 

 

Минають роки, змінюються покоління, але традиції, щиросердні дії, добродійство, постійна готовність прийти на допомогу, які засновані на активній громадянській позиції, турботі -залишаються незмінними. Не винятком стали 2015-2017 роки для Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІст.- ДЗ». Громадська організація «Желдець» взяла участь у міжнародному проекті ЄС/ПР ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ», який підкреслює активність громади і спрямувала свою роботу на оновлення вікон, дверей та утепленої підлоги в Желдецькому НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст..-ДЗ». Цей проект був профінансований ЄВРОСОЮЗОМ, Програмою розвитку ООН, Кам’яно-Бузькою районною радою та райдержадміністрацією і Громадською організацією «Желдець». Загальна вартість проекту 487 822грн.. Внески сторін: ЄС/ПРООН - 221 123 грн., Кам’янка - Бузька РР/РДА - 186 824 грн., ГО «Желдець» - 79 875грн. І як результат праці- відкриття оновленого Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст..-ДЗ». 

В один із весняних днів школа гостинно зустріла гостей: Тараса Келеберду (голову Кам’янка Бузької районної ради), Володимира Кирилича (голову Кам’янка - Бузької РДА), Наталію Мудрик (заступника голови районної ради, координатора Проектів ЄС/ПРООН на районному рівні), Ірину Галайко (координатора Проектів ЄС/ПРООН обласного рівня), Володимира Шегду (керівника ТзОВ «АГРОМАРК»), представників  відділу освіти Кам’янка- Бузької РДА - Наталію Магеровську (куратора дошкільної освіти Кам’янка -Бузького району), Михайла Владику (керівника з охорони праці відділу освіти), отців місцевої парафії: отця Івана Гунька (до речі, вчителя історії та християнської етики нашої школи), отця Андрія Івашківа, Михайла Незнановського (головного лікаря Желдецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини), актив Громадської організації «Желдець», Миколу Вірта (керівника підприємства «ВІКНАЦЕНТР», який встановлював вікна та двері в школі), батьків та учнів. Напутні слова отця Івана були. як завжди, доречними.

І були вітальні слова на честь відкриття оновленого Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІст.-ДЗ» від влади та гостей свята. І були слова подяки людям, які спричинилися до того, щоб у школі було затишно та тепло. Найбільш чуттєво звучали слова подяки за  тепло  в прямому та переносному значенні від найменших вихованців дошкільної установи Желдецького НВК.

Діти вручили всім присутнім медалі: «Добродії, дякуємо Вам за тепло». 

Директор  Желдецького НВК
«ЗОЗ І-ІІІст.- ДЗ»
Ганна Пайтра« повернутися до списку новин